PONT STE MAXENCE

TERMÍN: 26.-28.5.2012

ÚČASTNÍCI: Lokomotíva Trnava (SR), R.U.S.A.S. (BEL), U.S. Pont Ste Maxence (FR), S.C.Amiens (FR), Walbrzych (POL), District Aisne Football (FR), District Oise Football (FR), A.C. Boulogne (FR)

SÚPISKA:     Záhora – Patráš, Maron, Péchy, Juriš, Habala, Babják, Brestovanský, Čmilanský, Táčovský, Tešlár, Randýs, Odler, Ondriš, Kurbel, Kozmel (Vantruba T., Vantruba M. obaja PN)

VÝSLEDKY:

Lokomotíva – Amiens           0:2

Lokomotíva – District Oise   0:4

Lokomotíva – Boulogne        0:1

O 5.-8. miesto

Lokomotíva – St.Maxence     0:0       0:1 penalty

O 7.miesto

Lokomotíva – District Oise   0:1

PORADIE:

1. Boulogne
  2. Amiens
  3. Walbrzych
  4. District Aisne
  5. R.U.S.A.S.
  6. St.Pont Maxence
  7. District Oise
  8. Lokomotíva Trnava

HODNOTENIE:

Turnaj v St.Pont Maxence sa pre nás dá nazvať veľmi pekným výletom! A to doslovne. Smola, ktorá nás sprevádza celú jar sa prejavila i tu, keď sa nám deň pred turnajom zranil brankár Martin Vantruba a Braňo Záhora neuniesol post jednotky a musel chytať hráč Maroš Brestovanský, čo bola strata v obrane. Problémy mali i ďalší Patráš a Randýs neboli schopní v určitých zápasoch nastúpiť. Takže pri strate 6 hráčov zo základu (Bodiš a Vantruba T. sú mimo celú jar) sa ťažko hrá. Napriek tomu sme mali naozaj smolu. Góly sme dostávali buď z veľkej diaľky, alebo po chybe brankára. Dokonca sme nepremenili ani tri penalty. Smolu sme si vypili až do dna, keď o 7.miesto odpískal proti nám penaltu za ruku a pritom hráč nebol ani v 16-tke… Organizačne to však vedenie klubu naplánovalo výborne, keď sme sa v Prahe stretli s trénerom Hoftychom, ktorý nás previedol Dolíčkom (Bohemians Praha) a Synot Arénou, kde hráva Slávia Praha. V Paríži sme videli Roland Garos, boli sme na domovskom štadióne Parížu PSG. Pozreli sme i ChampEllyses a jeden z najväčších zážitkov bol výstup na samý vrch Eifelovky. Chlapci mali teda veľmi veľa zážitkov a dalo im to obrovskú futbalovú lekciu, kde francúzske mužstvá hrali veľmi agresívne, všetky útoky zakladali po zemi cez obranu, obrovské problémy nám robilo neustále útočenie krajných obrancov. Takže je tu opäť vízia, kam by sme sa chceli posunúť.