Piešťany 25.8.2013

Lokomotíva U11 skončila na turnaji v Piešťanoch druhá!

Dňa 25. augusta 2013 odohrala prípravka FK Lokomotívy Trnava U11 turnaj v Piešťanoch. Turnaja sa zúčastnilo 6 mužstiev, PFK Piešťany, FA Nitra, FC Slovan Hlohovec, ŠKF Sereď, FŠRH Moravany, FK Lokomotíva Trnava. Turnaj sa hral systémom každý s každým, pri nerozhodnom počte bodov rozhodoval vzájomný zápas, skóre prípadne penaltový rozstrel. FK Lokomotíva Trnava skončila na tomto turnaji na druhom mieste, pričom náš brankár Tomáš Hrebíček bol vyhlásený za najlepšieho brankára.

Na turnaji sa zúčastnili nasledujúci hráči: Daniš Matej, Holický David, Hrťka Adrián, Hrebíček Tomáš, Jelenek David, Jelenek Marek, Kulich Filip, Masaryk Peter, Mlča Adrián, Moravčík Patrik, Ručka Jakub, Slovák Martin, Šimko Samuel, Tománek Stanislav, Toráč Viliam, Turcár Alex.

Výsledky FK Lokomotíva Trnava:

FK Lokomotíva Trnava – FA Nitra 0:0

Hodnotenie trénera: Počet striel v náš prospech (7:3), čo bolo spôsobené najmä malým počtom hráčov súpera. Mínusom zápasu bola nulová efektivita. Obranná činnosť bola v poriadku.

FK Lokomotíva Trnava – FŠRH Moravany 1:4

Hodnotenie trénera: Gól dal Hrčka. V zápase dominoval súper po hernej stránke. Neskoro sme pristupovali k súperovi, ktorý odhalil naše slabiny v reakcii na nepriaznivo sa vyvíjajúci zápas. Objavili sa prvky filmovania a odplácania, ktoré nesmú byť a ani nebudú tolerované.

FK Lokomotíva Trnava – FC Slovan Hlohovec 1:0

Hodnotenie trénera: Gól strieľal Turcár. Zlepšená efektivita streľby, zo 4 striel sme dali gól. Súper mal 11 pokusov, ale skvelý výkon brankára Hrebíčka nám udržal čisté konto a doviedol nás k prvému víťazstvu.

FK Lokomotíva Trnava – PFK Piešťany 2:0

Hodnotenie trénera: Góly Turcár a Šimko. Vyrovnaný zápas, v ktorom sme sa vyrovnali súperovej agresívnej hre. Svojich 7 striel sme premenili na 2 presné zásahy. Opäť dominoval náš brankár, ktorý zneškodnil 8 striel súpera.

FK Lokomotíva Trnava – ŠKF Sereď 2:2

Hodnotenie trénera: Góly Toráč a Moravčík. Nezachytili sme úvod zápasu, keď sme nechali súpera ujať sa vedenia. Vyrovnali sme, no neskôr sme opäť inkasovali. V poslednej minúte sme vyrovnali Moravčíkom.

O góly sa postarali nasledovní hráči: Turcár 2x, Hrčka, Šimko, Toráč, Moravčík

Hodnotenie trénera: „Turnaj naplnil moje očakávania. Miestami sme hrali kombinačný futbal, aký chcem, aby sme hrali. Avšak musíme popracovať ďalej na zlepšení efektivity streľby, kombinačnej hre, rozohrávke, držaní lopty a prechode do útoku.“