Levice 16.2.2013

Lokomotíva U11 obsadila na turnaji v Leviciach 3. miesto!

FK Lokomotíva Trnava U11 odohrala v sobotu 16. februára halový turnaj v Leviciach. Turnaja sa zúčastnilo 7 mužstiev, pričom sa hralo systémom každý s každým. Celkovo tak Lokomotíva odohrala 6 zápasov s bilanciou 3 víťazstvá, 2 remízy a 1 prehra a obsadila konečné tretie miesto. Navyše Kristián Mego sa stal s 11 gólmi najlepším strelcom turnaja. Tréner U11 Marián Mego hodnotil vystúpenie mužstva pozitívne, každý hráč odovzdal na ihrisku 100 % toho, na čo momentálne má.

Výsledky zápasov FK Lokomotíva Trnava:

FK Lokomotíva Trnava – FC Nitra 1:0 (Gól FK: Mego)

FK Lokomotíva Trnava – Vion Zlaté Moravce 1:1 (Gól FK: Mego)

FK Lokomotíva Trnava – Skalica 1:5 (Gól FK: Mego)

FK Lokomotíva Trnava – FA Nitra 2:2 (Góly FK: Mego, Katona)

FK Lokomotíva Trnava – Levice žltí 10:1 (Góly FK: Mego 5, Katona 2, Monček, Koberčík, Sorád

FK Lokomotíva Trnava – Levice bieli 6:1 (Góly FK: Holub 2, Mego 2, Ševčík, Katona)

Kristián Mego sa stal s 11 gólmi najlepším strelcom turnaja – Gratulujeme!

Celkové umiestnenie na turnaji: 3 miesto!

Zostava FK: Vladovič, Monček, Chlebík, Holub, Jančovič, Ševčík, Mego, Sorád, Koberčík, Katona.

Marián Mego – tréner U11