5.ročník: Výsledky zápasov!

FK Lokomotíva Trnava – MFK Topoľčany 5:7 (2:4)

Góly FK: Schmidt 2, Holický, Hrčka, Toráč

Hodnotenie: “Na úvod treba povedať, že zo zápasu mám zmiešané pocity. Proti tímu z popredia tabuľky sme opäť zaspali začiatok zápasu a nechali sme súpera ujať sa trojgólového vedenia. Robili sme individuálne chyby v obrane, ktoré sa opakujú zápas, čo zápas. V druhom polčase sme zlepšili hru a hlavne sme premieňali šance, čím sme zaslúžene vyrovnali skóre. Na konci stretnutia, pri snahe strhnúť zápas na našu stranu sme inkasovali z rohového kopu a rýchleho brejku dva zásahy. Opäť bol naším najlepším hráčom brankár Moravčík, ktorý nás svojimi zákrokmi držal “v hre” počas celého zápasu. Chválim snahu kolektívu, ktorý sa ani za nepriaznivého stavu nezložil a bojoval. Dnes to na súpera nestačilo.”

ČFK Nitra – FK Lokomotíva Trnava 7:5 (2:2)

Góly FK: Tománek 2, Šimko, Hrčka, Turcár