5. ročník odohral turnaj v Brezovej pod Bradlom!

V sobotu 16.8 odohral 5. ročník FK Lokomotíva Trnava (2004) turnaj P-J Servis Football Tournament v Brezovej pod Bradlom. Na turnaji odohralo naše mužstvo 6 zápasov, v ktorých 4 krát vyhralo a 2 krát remizovalo a skončilo na peknom druhom mieste.

Výsledky:

6. FK Púchov

7. AS Trenčín

Individuálne ocenenie: Bruno Kovár – najlepší brankár turnaja

Hodnotenie trénera: “Chalani opäť potvrdili, že majú kvalitu. Turnajom sme prešli bez prehry a iba kvôli horšiemu skóre sme skončili tesne druhí. V konkurencii ligových tímov je to skvelý výsledok. Predvádzali sme pekný futbal, boli sme rýchli v herných činnostiach a strelili sme pekné góly. Treba sa poučiť z chýb, ktoré sme spravili v zápasoch s ViOn-om a hlavne nezopakovať zlý výkon proti Piešťanom.

Verím, že chlapcov tento výsledok motivuje do poctivej práce na tréningoch, aby sme sa spolu zlepšovali. Ďakujem všetkým za výbornú reprezentáciu klubu FK Lokomotíva Trnava.”