5. ročník odohral dva halové turnaje!

WINTER INTER CUP 2014

Dňa 22.2.2014 sa piaty ročník Lokomotívy zúčastnil medzinárodného zimného halového turnaja v Bratislave.

Výsledky skupina:

FK Lokomotíva Trnava – 1.SC Znojmo 0:4

FK Lokomotíva Trnava - FKM Karlova Ves 1:3

Gól FK: Schmidt

FK Lokomotíva Trnava - FA Inter Bratislava “A” 1:0

Gól FK: Schmidt

FK Lokomotíva Trnava - Šamorín 0:3

O umiestnenie:

FK Lokomotíva Trnava - FA Inter Bratislava “B” 1:0

Gól FK: Tománek

Konečné umiestnenie: 9. miesto

Hodnotenie trénera:  “Turnaj sa nám vôbec nevydaril. Nadviazali sme na slabé vystúpenie z januára v Malackách. Domov sme odchádzali veľmi sklamaní, ale odhodlaní na sebe pracovať a zlepšovať sa.”

HALOVÝ TURNAJ PRÍPRAVIEK 2014

Tréner 5. ročníka: “V sobotu 8.3.2014 sme prijali pozvanie ŠK Šenkvice a prišli sme odohrať turnaj v priestoroch základnej školy. Na tomto podujatí sa mali chalani možnosť znovu zvítať so svojím bývalým kapitánom, Paťom Hájnikom, ktorý od leta 2013 šéfuje novému mužstvu. Atmosféra počas celého dňa bola priateľská, avšak od chalanov som vyžadoval poctivý prístup k zápasom a dobrú prezentáciu klubu výkonmi na ihrisku a správaním sa mimo neho. Celým turnajom sme prešli bez prehry a zaslúžene sme priviezli do Trnavy celkové prvenstvo.”

Výsledky skupina:

FK Lokomotíva Trnava - ŠK Čataj 8:0

FK Lokomotíva Trnava - ŠK Šenkvice 1:1

FK Lokomotíva Trnava - OŠK Chorvátsky Grob 7:1

Finálová skupina:

FK Lokomotíva Trnava - ŠK Nová Dedinka 2:1

FK Lokomotíva Trnava - SFC Kalinkovo 2:1

O naše góly sa postarali títo hráči: Toráč 8x, Šimko 3x, Slovák 2x, Tománek 2x, Turcár 2x, Schmidt, Hrčka, Kulich, Holický