Malacky 2013

BAUMIT CUP 2013!

V sobotu 21.9.2013 sa 4. ročník prípravky FK Lokomotíva Trnava zúčastnil veľmi kvalitného turnaja organizovaného futbalovou akadémiou v Malackách. FK Lokomotíva Trnava odohrala na turnaji celkovo 9 zápasov, pričom sa v nich stretlo s veľmi kvalitnými súpermi ako Sparta Praha, Admira Viedeň, Haladász Szombathely, či MŠK Žilina, ktoré patria v našom stredoeurópskom regióne medzi najlepšie tímy tejto vekovej kategórie. FK Lokomotíva obsadila na tomto turnaji celkové 13. miesto. Ako uviedol tréner B. Bobkovič: Pre chlapcov sú všetky takéto stretnutia veľkou školou a pre mňa ako trénera kompasom ako ďalej. Všetci chlapci sa snažili, ale niektorí nemali svoj najlepší deň a pre takéto náročné zápasy je to v tejto kategórii rozhodujúce. Som rád každej takejto konfrontácii. Zároveň chcem všetkým rodičom poďakovať za ich podporu, bez ktorej by naša účasť nebola možná. Ako dodal na poslednú chvíľu z nominácie vypadli pre chorobu Mišo Mego a Oskar Áč, čo tím oslabilo.

FK Lokomotíva Trnava reprezentovali nasledujúci hráči:

Kovár, Baláž, Šiko, Banič, Ferenčík, Kramár, Supek, Kalivoda, Krchnár, Kobetič

Výsledky FK Lokomotíva Trnava:

AC Sparta Praha – FK Lokomotíva Trnava 3:2

Góly FK: Krchnár, Baláž

Admira Viedeň – FK Lokomotíva Trnava 4:1

Gól FK: Kalivoda

ŠK Nová Dedinka – FK Lokomotíva Trnava 1:1

Gól FK: Kalivoda

Výber FA ČSFA 2006 - FK Lokomotíva Trnava  0:8

Góly FK: Kalivoda 4, Krchnár 2, Baláž, Šiko

FK Lokomotíva Trnava – Haladász Szombathely 1:4

Gól FK: Baláž

FK Lokomotíva Trnava –  ČSFA Malacky 2:0

Góly FK: Kalivoda, Šiko

MŠK Žilina - FK Lokomotíva Trnava 1:0

Inter Bratislava - FK Lokomotíva Trnava  4:0

FK Lokomotíva Trnava – ČSFA „A“ 7:0

Góly FK: Kalivoda, 2, Kobetič, Baláž 3, Krchnár, Banič

Medzi najlepších hráčov na turnaji patrili Filip Baláž, Andrej Kalivoda a Bruno Kovár.