Laugarício CUP 2013

Dňa 13.10.2013 sa 4. ročník FK Lokomotíva Trnava zúčastnil turnaja Laugarício Cup 2013 na hlavnom štadióne v Trenčíne. Turnaja sa zúčastnilo 12 tímov, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. Po zápasoch v skupine sa odohrali zápasy o celkové umiestnenie. FK Lokomotíva Trnava obsadila na tomto turnaji celkové 10. miesto.

Hodnotenie trénera: „Dňa 13.10.2013 sme sa zúčastnili pekne zorganizovaného turnaja na hlavnom štadióne AS Trenčín. Kvalitná umelá tráva, pekné počasie a súperi, ktorí nás dostatočne preverili i vyškolili z futbalovej efektivity a účelnosti. Naši chlapci síce hrali pekný futbal, ale bez gólového zakončenia. Niektorým stačí, keď si po peknej akcii len vystrelia a to bolo po celý turnaj našou veľkou prekážkou, ako dosiahnuť víťazstvá. V niektorých zápasoch sme mali viac striel na súperovu bránku ako náš súper. Ale keď to nešlo do bránky súpera, tak sme priamo, alebo nepriamo dávali góly do vlastnej bránky. Škoda týchto výpadkov koncentrácie, alebo krátkodobého skratu jednotlivých chlapcov. Vďaka takýmto chybám sme nemohli  dotiahnuť zápasy do našich víťazných koncov. Bol to ďalší turnaj, ktorý nám ukázal ako ďalej, trénovať a vychovávať chlapcov, na čom popracovať počas zimnej halovej sezóny a tak  sa opäť môcť spoločne zlepšiť.

Zúčastnené mužstvá:

Skupina A: AS Trenčín „biely“, ŠK Slovan Bratislava, FC Spartak Trnava, FŠRH Moravany, FK Senica, FC Zbrojovka Brno

Skupina B: AS Trenčín „oranžový“, FK Lokomotíva Trnava, MŠK Žilina, 1.FC Slovácko, Inter Bratislava, Sparta Brno

Výsledky zápasov v skupine:

FK Lokomotíva Trnava MŠK Žilina 1:5

Gól FK: Valovič

Inter Bratislava – FK Lokomotíva Trnava 4:2

Góly FK: Kalivoda, Valovič

FK Lokomotíva TrnavaSparta Brno 1:2

Gól FK: Hudeček

FK Lokomotíva Trnava 1.FC Slovácko 0:4

AS Trenčín – FK Lokomotíva Trnava 2:2

Góly FK: Hegyi, Kalivoda

Zápasy o umiestnenie:

FK Lokomotíva Trnava FŠRH Moravany 2:0

Góly FK: Baláž 2

FK Lokomotíva TrnavaFC Spartak Trnava 1:1

Gól FK: Áč

FK Lokomotíva TrnavaAS Trenčin „biely“ 3:0

Góly FK: Baláž, Áč, Moravčík

Celkové umiestnenie: 10. miesto!