Fair Play Brno

Turnaj Fair Play 2014!

V nedeľu 24.11 odohral 4. ročník FK Lokomotíva Trnava futbalový turnaj kategórie U10 v tréningovom centre v Brne.

Tréner B. Bobkovič: „Chlapci začali hrať veľmi dobre, zápas s Moravanmi bol ako na hojdačke s väčším futbalovým šťastím pre nás. V zápase s Hodonínom sme začali vlažne a súper to využil, dal nám dva góly a mohol ešte pridať. Nám sa postupne začala dariť naša kombinačná hra a vyrovnali sme na konečných 2:2. V zápase s Baníkom Ostrava a Hradcom Králové sme spolu s chlapcami pochopili, prečo sa oplatí chodiť na takéto turnaje. S takou hrou akou na nás vybehli a hrali ju celý zápas nás dokonale eliminovali aj napriek našej veľkej snahe a dobrej hre. Ani jedna prehra z týchto dvoch zápasov nás vôbec nemrzela. Chlapci hrali stále pekný futbal s loptou na nohe, pekne si prihrávali a často strieľali. V ďalších  dvoch zápasoch sme už na našich súperov nestačili. Neviem si tento herný a psychický výpadok vysvetliť. So Zbrojovkou Brno a Slovanom Bratislava som chlapcov nespoznával a až na pár svetlých herných okamihov som si myslel, že tam nie sme ani my. Takže celý turnaj bol pre chlapcov veľkou školou hry s top tímami a top chlapcami v týchto tímoch. Pre mňa ako trénera to bola tiež veľká škola ako ďalej pracovať s chlapcami, čo zmeniť, čo zlepšiť a v čom pokračovať. Verím, že sme sa dnes zasa niečo nové naučili a že sa časom dokážeme vyrovnať s takýmto herným štýlom a kvalitou našich dnešných súperov.“

Výsledky zápasov:

FK Lokomotíva Trnava – FŠRH Moravany 4:0