Trenčín 09.2012

Turnaj prípraviek sa hral za príjemného počasia na hlavnom štadióne AS Trenčín. Zápasy sme odohrali v rôznom zložení, čo spôsobilo aj rôzne výsledky. Turnaj sme absolvovali s jasným zámerom a to dať možnosť si zahrať všetkým našim chlapcom. Chlapci striedali svetlejšie okamihy so slabšími a tak sme pôsobili dosť nekompaktne. Takže v konečnom zúčtovaní sme obsadili 5.miesto, aj napriek tomu, že sme vysoko porazili tím Galanty, ktorý sa umiestnil pred nami. Turnaj bol veľmi dobre zorganizovaný a tak sme s chlapcami plynule striedali hru s rozprávaním a prípravou v kabíne. Verím, že sa bude postupne svojou dobrou zapájať do zápasov viac chlapcov.
Ďakujem rodičom, že umožnili a zabezpečili si všetko tak, aby sme sa s chlapcami mohli na turnaji zúčastniť.
Naše zápasy:
1. FC Spartak Trnava – FK Lokomotíva  4:0